‘Akıllı Ev ve Ofis Çözümleri’
AkilliEvOfis.com ; Yesevi Bilişim'in uzmanlık alanlarından olan elektronik ürün tedariğinde müşterilerine daha kolay hizmet sunabilmek, tüm Türkiye'de akıllı ev ve ofis ürünlerine ihtiyacı olan kurumlara ve bireylere ulaşabilmek amacı ile yapılandırılmış bir markadır. Müşterilerimize birçok markanın router, modem, wifi modem, access point, menzil artırıcı başta olmak üzere farklı markaların ürünlerinin satışının yapıldığı platformdur.
Teknolojik Ürünler Teknolojik Ürünler
Garantili Ürünler Garantili Ürünler
Wifi ve Ağ Çözümleri
Wifi ve Ağ Çözümleri
Yeni nesil teknojili wifi çözümleri ve yüksek performanslı antenlerle ev ve ofislerinizin tüm alanlarında wi-fi kapsama alanı genişliyor, her noktadaki sinyal gücü artıyor. Yüksek bant genişliği ve hız gerektiren oyun ve HD Video gibi internet kullanımlarında bile artık performanslı ve keyifli zamanlar yaşıyorsunuz. Etkileyici hızları kesintisiz yaşamak için akillievofis.com sizinle...
Outdoor ve açık alanlarda geniş kapsama alanı
Çok uzun menzil ihtiyacı olan outdoor alanlarda veya geniş kapsamı alanı ihtiyacı olan açık alanlarda yeni teknolojiler sizlere çözüm sağlıyor. Farklı ürün modelleri, üstün teknolojiler ile kampüs, cafe, otel, fabrika, tesis gibi geniş bir alana yayılmış çok sayıda kullanıcının rahatlıkla interneti kullanması ve aynı zamanda güvende kalmak istiyorsanız bizi arayın sizlere çözüm sunalım.
İnterneti evinizin ve bahçenizde sınırsızca yaşayın...
Yeni nesil wifi ve sinyal teknolojileri ile geniş kapsama alanları oluşturabilirsiniz. Evinizdeki her noktada ve bahçelerinizde güvenli, hızlı ve yüksek performanslı internet bağlantısı sağlayablirsiniz. Ağ sinyalleri, kaynağının önünde duvarlar, engeller olsa bile güçlü kalırlar. Size sadece keyfini çıkarmak kalıyor.
Tp-Link Modemlerimizi inceleyerek başlayabilirsiniz.